• slide4.jpg
  • slide3.jpg
  • slide2.jpg
  • slide1.jpg
  • slide5.jpg

Afsluitende mix Zondag geslaagd !! 

Zondag 9 november 2014 was de altijd gezellige afsluitende mix zondag voor al onze leden op ons sportpark. De afsluitende mix zondag is in het leven geroepen om het seizoen af te sluiten,De Competities zijn gespeeld, de meeste toernooien zitten erop, dus het ideale moment voor al onze leden om nog en keer een gezellige mix middag te houden.

De verwachte opkomst viel een beetje tegen, maar er kwamen toch nog een 14 man opdagen,waardoor er toch nog met 3 volle banen gespeeld kon worden.

Officieël zullen de gravelbanen worden gesloten na deze middag, wij gaan proberen om ze zolang mogelijk open te houden, maar wanneer het gaat vriezen zullen de banen definitief  worden gesloten, en de netten zullen er worden afgehaald.

De Tennisroodbaan blijft wel de hele winter open

.

Zoeken...

Twitter

Volg ons ook op Twitter op

 TC Sint-Annaland@tennisstalland